Betclic 2 Liga

Ostatni trening w 2022 roku

Za nami ostatni trening grupowy w 2022 roku, który przybrał formę wewnętrznej gierki Biali vs Czerwoni zakończony wynikiem 3:4.

Bramki dla drużyny Białych zdobyli: Morys, Adamski, Maćkowiak (młodzieżowiec) natomiast bramki dla drużyny Czerwonych strzelili: Górski, Mikulec, Komor, Antonik).

Nasi piłkarze do 11 grudnia będą na urlopach. Z kolei od 12 grudnia rozpoczną indywidualne treningi, które rozpiszą trenerzy. Do grupowych zajęć podopieczni Mirosława Hajdo wrócą 3 stycznia 2023 roku. Szczegółowy plan przygotowań zostanie przedstawiony w osobnym newsie.

Pozostałe
Archiwum

Partner klubu

Sponsor główny

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy oficjalni

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny