Wczoraj nasz zespół zainaugurował letni okres przygotowawczy przed sezonem 2026/2027 Betclic 2. Ligi. Pierwsze zajęcia miały formę treningu rozruchowego, w którym uczestniczyło 24 zawodników.
W inauguracyjnym treningu uczestniczyło również dwóch zawodników przebywających na testach oraz uczniowie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego „RESOVIA” w Rzeszowie, którzy otrzymali szansę udziału w przygotowaniach z pierwszym zespołem.
W pierwszych zajęciach nie uczestniczył jedynie Jakub Tetyk, który kontynuuje rekonwalescencję po kontuzji.








































