Betclic 2 Liga

DARMOWA KOMUNIKACJA NA MECZ RESOVIA x PODBESKIEDZIE BIELSKO-BIAŁA

Dzisiaj o 19:35 w ramach 13. kolejki Betclic 2. Ligi zagramy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Informujemy, że dzięki Klub 100 Resovia kibice wybierający się na mecz będą mogli skorzystać z darmowej komunikacji.

Darmowe autobusy wyjadą spod stadionu Resovii o 18:30. Z kolei powrót został zaplanowany bezpośrednio po meczu ze Stadionu Miejskiego na Wyspiańskiego 22.

Gorąco zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Kup bilet na mecz:

Pozostałe
Archiwum

Partner klubu

Sponsor główny

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy oficjalni

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny