Betclic 2 Liga

Bartłomiej Wasiluk piłkarzem Apklan Resovii

Dzisiaj umowę z drużyną Apklan Resovii podpisał Bartłomiej Wasiluk. 24-letni pomocnik związał się z naszym klubem na pół roku z opcją przedłużenia na kolejny sezon. 

Nasz nowy zawodnik jest wychowankiem TOP 54 Biała Podlaska, którego barw bronił od drużyn juniorskich, aż po drużynę seniorską. Następnie reprezentował Chełmiankę Chełm, Rekord Bielsko-Biała, Nadwiślan Góra, Stal Stalowa Wola, ROW 1964 Rybnik, a ostatnim klubem Wasiluka był Sokół Ostróda, w którym w rundzie jesiennej rozegrał 16 meczów strzelając dwie bramki.

Dzięki Bartkowi wzrośnie rywalizacja w środku pola. To kolejny zawodnik pasujący do naszej układanki, mający podobny charkater do reszty chłopaków, więc o względy wolicjonalne nie muszę się martwić. Zawodnik z charakterem nie unikający gry w piłkę dlatego cieszę się, że będę miał go do dyspozycji  – skomentował przybycie nowego zawodnika trener Apklan Resovii Szymon Grabowski.

Pozostałe
Archiwum

Partner klubu

Sponsor główny

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy oficjalni

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny