Z inicjatywy działaczy SPN Resovia w siedzibie Urzędu Miasta w Rzeszowie odbyło się dzisiaj spotkanie, w którym uczestniczyli prezydenci Rzeszowa Marek Ustrobiński i Stanisław Sienko, przedstawiciele SPN CWKS Resovia w osobach Prezesa Sekcji Jana Bieńkowskiego, Wiceprezesa Sekcji Adriana Rudawskiego, rzecznika SPN Pawła Bukały – oraz radni miasta Rzeszowa w osobach Witolda Walawendra, Roberta Walawendra, Tomasza Kamińskiego i Marcina Deręgowskiego.

W trakcie jego trwania ustalono termin przesunięcia środków finansowych pochodzących z budżetu miejskiego na pokrycie kosztów wynajmu obiektu sportowego w Stalowej Woli, na którym to Resovia rozgrywać będzie do końca tego roku swoje spotkania „domowe” – począwszy od pojedynku z Sandecją Nowy Sącz 24 października. Decyzja w tej sprawie ma zapaść na październikowej Sesji Rady Miasta. Ponadto otrzymaliśmy informację, że przetarg na oświetlenie i system podgrzewanej murawy na Stadionie Miejskim w Rzeszowie zostanie ogłoszony do końca tego tygodnia.

Przedstawiciele Resovii otrzymali także informację, że jeszcze w tym roku ruszy przetarg na projekt wykonawczy PCLA. Jego kwotę szacuje się na 120 mln złotych netto.

Zarząd Sekcji PN CWKS Resovia.