W meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski przegraliśmy z ekstraklasowym Piastem Gliwice 2:0. W pierwszej połowie bramki dla gości padły z rzutów karnych, a strzelcami byli Piotr Parzyszek w 8 minucie oraz Dominik Steczyk w 45 minucie natomiat po przerwie dwukrtonie Marcelego Zapytowskiego pokonywał Arkadiusz Pyrka w 88 i 90 minucie.

Apklan Resovia – Piast Gliwice 0-4 (0-2)

0-1, Piotr Parzyszek (8)
0-2, Dominik Steczyk (45)
0-3, Arkadiusz Pyrka (88)
0-4, Arkadiusz Pyrka (90)

Apklan Resovia: Marceli Zapytowski – Mateusz Geniec, Konrad Domoń, Dawid Kubowicz, Radosław Adamski – Michał Kuczałek, Cezary Demianiuk(67. Bartłomiej Wasiluk), Adrian Dziubiński (46. Kamil Radulj), Maksymilian Hebel, Szymon Feret (46. Jarosław Czernysz) – Przemysław Brychlik (78. Karol Twardowski)

Piast Gliwice: Frantisek Plach – Mikkel Kireskov Andersen, Jakub Czerwiński, Tomas Huk, Piotr Parzyszek (- – 71. Michał Żyro), Kristopher Vida (62. Sebastian Milewski) , Dominik Steczyk (71. Arkadiusz Pyrka), Patryk Sokołowski (78. Tomasz Jodłowiec) (78. Patryk Lipski), Martin Konczowski, Gerard Badia, Javier Ajenjo Hyjek

Żółte kartki: Rafał Rajzer (asystent trenera Apklan Resovii – za dyskusję)