Spośród wszystkich meczów 33. kolejki II ligi polskiej na pierwszy plan wyłania się hitowy pojedynek w Rzeszowie, w którym zmierzymy się z Widzewem Łódź. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o 13:05 i będzie transmitowany na żywo w TVP3 oraz na platformie TVP Sport. Sponsorem meczu została firma OKNO-REST natomiast partnerem firma ICF Karting.

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 1 miejsce w tabeli ligowej z 59 punktami na koncie z bilansem bramkowym: 65 strzelonych przy 35 straconych. Ostatnie 5 kolejek Widzewa to następujący bilans (jedna wygrana, dwa remisy i dwie porażki). W ostatnim meczu w Łodzi Widzew wygrał ze Stal Stalową Wolą 3:0 ustalając wynik już w pierwszej połowie.

Najlepszym strzelcem zespołu jest Marcin Robak, który ma 21 strzelonych bramek. Trenerem Widzewa od równego roku bo od lipca 2019 jest Marcin Kaczmarek., który posiada Licencje UEFA Pro.

W rundzie jesiennej przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi wygraliśmy 1:0. Bramkę dla Pasiaków w końcowych minutach meczu strzelił Radosław Adamski po fenomenalnej asyście Serhieja Krykuna. Bilans meczy Resovii z Widzewem w ostatnich latach to jedno zwycięstwo, jeden remis i jedna porażka. W zespole Apklan Resovii w dalszym ciągu za nadmiar żółtych kartek będzie pauzował Dawid Kubowicz oraz Adrian Dziubiński. Arbitrem jutrzejszego spotkania jest Grzegorz Kawałko z Augustowa.

Faworytem spotkania są przyjezdni na których jest kurs 1.85zł. Bukmacherzy na nasze zwycięstwo płaci aż 3,90zł, w przypadku gdy spotkanie zakończy się remisem trafimy kurs 3.60. Serdecznie zapraszamy Państwa przed meczem na studio meczowe, które rozpocznie się o 12:05 na kanale YouTube Resovia TV (kliknij TUTAJ)