Informujemy, że wczoraj o godzinie 12:00 zakończył się proces przyznawania wejściówek na dwa ostatnie mecze ligowe rozgrywane przy Wyspiańskiego 22 z Górnikiem Polkowice (11.07.2020, godz. 17:00) oraz z Widzewem Łódź (19.07.2020, godz. 13:05). Po raz kolejny wykorzystano limit miejsc, czyli 356 osób.

Do wszystkich osób, którzy otrzymali wejściówki na dwa najbliższe mecze zostały wysłane e-maile zwrotne z potwierdzeniem. Przy okazji przypominamy o regulaminie i przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego

Przed przyjściem na mecz zapoznaj się z regulaminem poniżej:

Aneks do Regulaminu Imprezy Niemasowej na Stadionie CWKS Resovia

CWKS Resovia jako organizator meczów piłki nożnej na szczeblu II ligi dołoży wszelkich starań aby zabezpieczyć imprezę zgodnie z wytycznymi Departamentu Bezpieczeństwa PZPN. Każda osoba funkcyjna posiadać będzie rękawiczki, maseczkę, zdezynfekowany ubiór służbowy.

1.    Każda osoba wchodząca na mecz – imprezę niemasową akceptuje zagrożenie związane z możliwością zarażenia COVID-19.
2.    Na mecz uprawnionymi będą wyłącznie kibice posiadający już zakupiony karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020, którzy po weryfikacji e-mailowo zostali poinformowani o możliwości wejścia.
3.    Nie będzie możliwości kupna biletów.
4.    Przy każdym wejściu na stadion zapewnione zostaną czynności związane z kontrolą dostępu do stadionu. Zostaną przygotowane oznaczenia wskazujące dystans pomiędzy osobami oczekującymi w kolejce.
5.    Zgodnie z wytycznymi Departamentu Bezpieczeństwa PZPN osoby uczestniczące
w meczu zobowiązane są do zachowania bezpiecznej odległości pomiędzy sobą minimum 2 metry.
6.    Obowiązkowo każda osoba wchodząca na stadion zostanie poddana dezynfekcji rąk.
7.    Dla publiczności udostępnione zostają Sektory S1, S2, S4 i S5. Kibice uprawnieni do wejścia na stadion mogą wchodzić 2 bramo-furtami (przy kasie nr 1 i kasie nr 2) przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności (min. zachowaniu odstępu, dezynfekcji rąk i posiadania maseczki zakrywającej usta i nos do czasu zajęcia miejsca).
8.    Po wejściu na stadion każdy zobowiązany jest do zajęcia udostępnionego miejsca. Stewardzi są uprawnieni do kontroli prawidłowego zajęcia miejsc.
9.    W trakcie meczu jest bezwzględny zakaz przemieszczania się między sektorami.
10.    Stewardzi będą kładli nacisk aby każdy uczestnik meczu do czasu zajęcia miejsca miał założoną maseczkę zakrywającą usta i nos.
11.    Co czwarte krzesełko w każdym rzędzie zostało udostępnione dla publiczności,
a w niższym rzędzie na krzyż zgodnie z najnowszymi wytycznymi tzw. na szachownicę.
12.    Zarządzaniem wejścia do toalet odpowiedzialni będą Stewardzi którzy zgodnie
z wytycznymi będą pilnować limitów wejść.
13.    Po zakończonym meczu w pierwszej kolejności o opuszczenie stadionu poproszone zostaną osoby zajmujące miejsca w sektorach oznaczonych S2 i S4 począwszy od miejsc znajdujących się w najniższych rzędach po ich opróżnieniu następne dwa sektory S1 i S5 również począwszy od najniższych rzędów. Nadzór na opuszczaniem stadionu sprawować będzie służba porządkowa.
14.    Wszelki catering na stadionie zostanie zamknięty.
15.    Rekomendujemy aby na mecz nie przynosić bagażu podręcznego.
16.    Zaleca się przyjście na stadion na około 30 minut przed meczem.