W związku z utrzymaniem decyzji o możliwości organizacji meczów na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22 z uczestnictwem 356 kibiców Zarząd Sekcji Piłki Nożne CWKS Resovia informuje, iż rozpoczyna proces ubiegania się o wejściówki na mecz Aplan Resovia – Garbarnia Kraków, który odbędzie się w środę, 1 lipca o godzinie 17:00.

Z racji, iż mamy więcej karnetowców niż przyznanej liczby wejść informujemy, iż pierwszeństwo w wejściu na mecz będą mieli posiadacze (kolejność ważności): Karnetu VIP, Karnetu Premium, Karnetu Normalnego, Karnetu Kibicowskiego. W przypadku przyznawania puli wejść w tym samym przedziale karnetowym będzie decydowała data zgłoszenia. Jeśli nie zostanie wykorzystania dostępna pula wejściówek przez kibiców posiadających karnet zostanie uruchomiona internetowa sprzedaż biletów na ten mecz.

Proces ubiegania się o wejściówki na mecz z Garbarnią Kraków będzie trwał do piątku, 26 czerwca do godziny 20:00 natomiast potwierdzenie przyznania wejścia zostanie wysłane e-mailem maksymalnie do 48 godzin przed rozpoczęciem meczu.

Rozpoczynamy proces przyznawania wejściówek na mecz Apklan Resovia – Garbarnia Kraków. Każda zainteresowana osoba proszona jest o wypełnienie formularzu:

  • wysłanie e-maila na adres: marketing@cwks-resovia.pl
  • tytuł e-maila: APKLAN RESOVIA – GARBARNIA KRAKÓW
  • treść e-maila: Imię i Nazwisko, Rodzaj karnetu (VIP, Premium, Normalny, Kibicowski), Numer karnetu
  • czas zgłoszenia: maksymalnie do piątku (26.06.2020), do godziny 20:00

Jednocześnie informujemy, iż do użytkowania zostaną dopuszczone tylko i wyłącznie sektory S1 i S2 (wejście kasą nr 1 – pierwsza od ul. Wyspiańskiego), s4 i s5 (wejście kasą nr 2 – pierwsza od ul. Sportowej), a sam stadion zostanie wydzielony na trzy strefy: STREFA ZERO (sektor VIP – s3, pomieszczenie i boisko), STREFA JEDEN (dziennikarze, fotoreporterzy, tv – sektory „na wale”), STREFA KIBICA (Sektory S1, S2, s4, s5 na trybunie krytej). Podczas trwania meczu obowiązuje zakaz przemieszczania się poza sektorami.