Miło nam poinformować, że oficjalnym partnerem Apklan Resovii została firma Reslogistic. Najstarszy Klub w Polsce i najszybciej rozwijająca się firma logistyczna rozpoczynają współpracę od dzisiaj.

Firma Reslogistic to silna lokalna marka, działająca w sektorze logistyki magazynowej. Siedziba i magazyn firmy znajdują się w Parku Logistycznym Rogoźnica przy drodze krajowej nr 9 i w odległości 700 m od węzła komunikacyjnego autostrady A4.

W swoich nowoczesnych i zautomatyzowanych magazynach jest wstanie składować towar krótko i długoterminowo. Posiada magazyny klasy A+ w Parku Logistycznym Rogoźnica pod Rzeszowem. Oferując 30 000 miejsc paletowych i 12 000 miejsc półkowych na antresolach. Znajdują się one w Hali 1 wybudowanej w 2013 roku oraz Hali 2 oddanej do użytku w 2017 roku. Obie hale to magazyny wysokiego składowania, z regałami sięgającymi 10-12 metrów. Ogrzewane i docieplone, wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje i zabezpieczenia są wygodnym zapleczem dla wielu firm i branż – od e-commerce po producentów samochodów. Nasz Partner składuje tu towary różnego typu – całe spektrum opakowań, rodzajów asortymentu, wag i gabarytów, które rozmieszcza tak, by optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wraz z nowym rokiem nawiązujemy współpracę partnerską z dynamicznie rozwijającą sie firmą jaką jest niewątpliwie RESLOGISTIC. Myślę, że to jeszcze bardziej usprawni wiele działań w naszym Klubie – skomentował prezes Apklan Resovii Wojciech Zając.

Marka Reslogistic będzie obecna na materiałach poligraficznych i nośnikach elektronicznych. Witamy w biało-czerwonej drużynie!