Miło nam zakomunikować, iż po jednorazowym wsparciu na starcie rozgrywek w dniu dzisiejszym firma Smak-Górno związała się z naszym klubem umową sponsorską na rok. W siedzibie firmy w Górnie w obecności prezesa zarządu, a zarazem posła na Sejm VIII kadencji Mieczysława Miazgi oraz prezesa Sekcji Piłki Nożnej Wojciecha Zająca parafowano nową umowę. 

Firma zajmuje się wyrobami mięsnymi. Oferta obejmuje pełny asortyment wędlin, szynek, wędzonek, wyrobów podrobowych i drobiowych oraz wyrobów garmażeryjnych i wyrobów w słoikach. Zakład położony w jednym z najczystszych regionów Polski w województwie podkarpackim cechuje także staranność o jak najmniejszy wpływ na ekologie otoczenia oraz wykorzystanie energii odnawialnych 2015 roku zostały zamontowane panele fotowoltaiczne o wartości 100 KWH. Smak Górno spełnia najwyższe wymogi sanitarno – weterynaryjne, posiada wprowadzony system Kontroli Jakości HACCP oraz pracuje w systemie BRC. Surowiec do  produkcji pochodzi tylko od sprawdzonych dostawców z ekologicznych terenów Podkarpacia i Lubelszczyzny. Zakład prowadzi własny ubój i rozbiór wieprzowy. Zdolność produkcyjna to około 15 ton wyrobów mięsnych dziennie.

 – Smak Górno to kolejna firma, która nam zaufała i po jednorazowym wsparciu postanowiła związać się z nami umową na rok. To świadczy o tym, że Resovia jest w tej chwili solidnym partnerem, a wyniki na boisku sprawiają, że stajemy się coraz bardziej atrakcyjniejsi jeśli chodzi o reklamę – skomentował podpisanie umowy prezes Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia Wojciech Zając.