Wczoraj, po trzech miesiącach oficjalnie zakończyła się akcja #CzasWracaćDoDomu. Czekając na ostateczne rozliczenie miło nam poinformować, że w ostatnim dniu do akcji dołączyły dwie rzeszowskie firmy współpracujące z nami od dłuższego czasu. Obie firmy zakupiły krzesełko VIP.

Balores to firma specjalizująca się w produkcji balonów, a także znakowania produktów takimi technikami jak sitodruk, haft komputerowy czy druk offsetowy. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Chmaja 4. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej (tutaj) lub profilu Facebook (tutaj).

Agas Studio to agencja reklamowa zajmująca się produkcją gadżetów oraz szeroko pojętą informatyką. W swojej ofercie posiadają także profesjonalne nadruki na odzieży sportowej. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Bohaterów 5. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej (tutaj) lub profilu Facebook (tutaj).

Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji jednocześnie polecając wszystkim kibicom Resovii usługi oferujące przez naszych partnerów.