Wczoraj w Hotelu Hetman w Rzeszowie odbyło się spotkanie biznesowe sponsorów i zaproszonych gości Apklan Resovii.

Na spotkaniu, w obecności kilkunastu przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw i firm obecnie wspierających Resovię, a także regionalnych polityków, sztab szkoleniowy na czele z trenerem Szymonem Grabowskim podsumował miniony sezon ligowy oraz przedstawił plany na nową kampanię 2019/20. Obecni w Hotelu Hetman goście mieli także możliwość zapoznania się z nową wizją działu marketingu oraz nowymi możliwościami reklamowymi.

Następnie na ekranie w sali konferencyjnej hotelu wyświetlona została prezentacja przedstawiająca nowy komplet strojów, w których rzeszowianie będą występować w nowych rozgrywkach.  Komplet, w którym zespół będzie rozgrywał mecze w Rzeszowie, ma biało-czerwoną barwę z charakterystycznym wzorem pionowych pasów. Natomiast stroje wyjazdowe są w czarnym kolorze, wzbogacone o szare elementy wykończenia (loga firmy i herb). Oficjalna prezentacja strojów odbędzie się w następnym tygodniu.

W kolejnym punkcie spotkania głos zabrał prezes Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia Wojciech Zając, który nakreślił plan funkcjonowania sekcji piłkarskiej na najbliższe lata. Kończąc wystąpienie, prezes Zając podziękował wszystkim firmom, które wspierały Resovię w poprzednim sezonie oraz okazały swoją pomoc podczas akcji #CzasWracaćDoDomu – w szczególności Grupie Budowlanej Alex oraz Greinplast.

Po części oficjalnej wszyscy goście zasiedli do wspólnej kolacji. Dalsza część spotkania przebiegła pod znakiem wspólnych rozmów i podsumowań.

Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia.