Mateusz Świechowski i Paweł Hass odchodzą z Apklan Resovii. W poniedziałek – za porozumieniem stron – została rozwiązana umowa z 26-letnim pomocnikiem, natomiast kontrakt o rok starszego Hassa nie został przedłużony.

Świechowski do drużyny Pasiaków dołączył rok temu z Kotwicy Kołobrzeg. W poprzedniej kampanii rozegrał 12 spotkań w biało-czerwonych barwach. Wcześniej w naszej drużynie występował w latach 2012-2014. Łącznie dla Resovii rozegrał 70 spotkań w których zdobył 12 bramek.

Napastnik Paweł Hass reprezentował barwy naszego klubu przez dwa lata. W tym czasie awansował z zespołem Szymona Grabowskiego do II ligi oraz zwyciężał w rozgrywkach o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. W ciągu dwóch sezonów spędzonych w Rzeszowie zanotował 55 występów i zdobył 10 goli. Od 1 sierpnia nowym klubem Hassa będzie trzecioligowy Sokół Sieniawa.

Dziękujemy Mateuszowi i Pawłowi za wspólne lata i życzymy powodzenia w dalszej karierze!