Autentycznym „12 zawodnikiem” minionych derbów Rzeszowa bez wątpienia są kibice Resovii! Z tego miejsca dziękujemy Wam, że mimo przeciwności losu tak licznie zgromadziliście się na Stadionie Miejskim. Pomimo przegranej na boisku to właśnie Wy pokazaliście KLASĘ i chaRRakter!

Przezwyciężając ogrom zaistniałych problemów z dotarciem na stadion, które nie były zależne od naszego klubu, swoją determinacją i żywiołowym dopingiem byliście razem z drużyną w tym ważnym meczu. Wiemy, że nie każdemu się to udało, jednak (podkreślmy to raz jeszcze) nie było to zależne od organizatora. Tym mocniej powinien wybrzmieć apel o #NowyStadionDlaResovii, który jak dowodzą ostatnie zdarzenia byłby złotym środkiem w tej patowej sytuacji.

Wiemy jaką rangę i znaczenie dla każdego sympatyka „pasiaków” ma mecz derbowy. Dlatego też CWKS Resovia S.A. chcąc docenić każdego kibica Resovii posiadającego bilet z 89. deRRbów Rzeszowa daje możliwość wymiany go na wejściówkę na mecz z Chojniczanką (14.05) w sklepiku klubowym przy Wyspiańskiego 22!

Mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu zrekompensuje to każdemu kibicowi Resovii problemy z dotarciem na sobotni mecz. Dla każdego kibica przygotowany będzie również mały upominek! Bilet można wymieniać od czwartku, 4 maja! Do zobaczenia!

#WszyscyJesteśmyResovią
#ResoviaZnaczyRzeszów