Przed nami październik, w którym w roli gospodarza na Stadionie Miejskim w Rzeszowie Apklan Resovia zmierzy się w ramach Fortuna 1. Ligi z 14-krotnym Mistrzem Polski Ruchem Chorzów, 2-krotnym Mistrzem Polski ŁKS Łódź oraz w ramach Fortuna Pucharu Polski z 5-krontym Mistrzem Polski Cracovią Kraków. W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w akcji #PAŹDZIERNIKwMISTRZOWSKIMgronie.

Mecz z Ruchem Chorzów zaplanowano na sobotę, 8 października o godzinie 20:00. Mecz z Cracovią Kraków w środę, 19 października o godzinie 17:30. Z kolei mecz z ŁKS Łódź na niedzielę, 23 października o godzinie 15:00. Bilety na wszystkie trzy mecze są już dostępne na platformie sprzedażowej online: https://bilety.cwks-resovia.pl natomiast stacjonarnie bilety będą dostępne od poniedziałku, 3 października i będzie można je nabyć codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00 w budynku klubowym na parterze.

Wszyscy kibice, którzy kupią bilety na każdy z trzech meczów maksymalnie do 8 października do godziny 20:00 wezmą udział w loterii, w której do wygrania główną nagrodą będą trzy koszulki meczowe z każdego z trzech hitowych meczów oraz pozostałe takie jak:

• 2 zestawy biletów VIP SILVER na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (tj. bilet dla zwycięzcy i jego osoby towarzyszącej) w terminie 5-6 listopada 2022 (data do potwierdzenia przez Organizatora rozgrywek Fortuna 1. Liga);
• 3 oficjalne szaliki klubowe;
• proporczyk meczowy Resovii dedykowany na każdy dany mecz październikowy;
• 2 repliki oficjalnych piłek;
• karnet na rundę wiosenną na mecze domowe Resovii Rzeszów rozgrywanych w ramach rozgrywek Fortuna 1. Liga;
• udział w konkursie w przerwie meczu z Cracovią i ŁKS Łódź dla 3 osób w każdym z w/w meczów;
• 5 zdjęć całego zespołu z autografami; • 5 paczek z 11 kartami zawodników z autografami;
• 3 kubki Resovii Rzeszów.

W przypadku stacjonarnego zakupu biletu konieczne jest wypełnienie danymi osobowymi kuponu konkursowego i przekazanie go osobie sprzedającej bilety. W przypadku zakupu biletów za pośrednictwem strony internetowej zaznaczenie zgód i podanie prawdziwych danych osobowych: imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu (w razie nieaktualnych danych prosimy o zaktualizowanie ich w panelu klienta).

Oficjalne wręczenie nagród głównych nastąpi w dniu meczu Apklan Resovia Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (5-6 listopada 2022 r. – data do potwierdzenia przez Organizatora rozgrywek Fortuna 1. Liga). Wręczenie odbędzie się po meczu i osoby, które wygrały nagrody główne będą zaproszone do strefy zero, gdzie otrzymają nagrody główne od trzech piłkarzy, do których należały koszulki z trzech spotkań październikowych.

REGULAMIN LOTERII – RESOVIACKI PAŹDZIERNIK W MISTRZOWSKIM GRONIE