Już w najbliższą niedzielę, 1 maja o godzinie 15;00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie w ramach 31. kolejki Fortuna 1. Ligi zmierzymy się z kandydatem do awansu do PKO Ekstraklasa, Arką Gdynia. Informujemy, że bilety na to spotkanie mogą Państwo kupić zarówno online jak i stacjonarnie w budynku klubowym.

Przez cały czas aż do rozpoczęcia meczu bilety są dostępne na platformie sprzedażowej: https://bilety.cwks-resovia.pl Z kolei bilet stacjonarnie w budynku klubowym przy ulicy Wyspiańskiego 22 kupicie Państwo codziennie od godziny 12:00 do 18:00. Przy okazji zakupu biletu będzie można nabyć także ostatnie sztuki drugiego wydania RESOVIAKA – oficjalnego miesięcznika klubu.

Dla osób wybierających się pierwszy raz na mecz Resovii informujemy o możliwości skorzystania z promocji „Przyjdź na mecz Resovii pierwszy raz i zapłać za bilet 1 zł”, która umożliwia zakup biletu za złotówkę osobie, która pierwszy raz pojawi się na meczu Resovii. Promocja obowiązuje online (po założeniu konta) oraz stacjonarnie w budynku klubowym. Więcej informacji TUTAJ

Do zobaczenia na meczu z Arką Gdynia!