Ogłaszamy ekspresowy konkurs rysunkowy! Pokaż nam, jak wyobrażasz sobie majówkę marzeń z Resovią. Narysuj to dowolną techniką, polub nasz oficjalny profil Facebookowy, zrób zdjęcie pracy i wyślij do nas na adres: b.paszkowska@cwks-resovia.pl Termin nadsyłania prac mija 30.04.2022 o godzinie 15! (szczegóły w regulaminie konkursu).

Na laureatów 3 pierwszych miejsc czekają atrakcyjne nagrody: 1 miejsce – szalik klubowy, kubek kibica, karnet 10 wejściówek do Fly Parku. 2 miejsce – smycz klubowa, karnet 10 wejściówek do Fly Wall. 3 miejsce – voucher 1 wejściówka do Fly Parku, smycz Fly Park, klubowe kredki.

Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 1 maja 2022, podczas przerwy meczu Apklan Resovii Rzeszów z Arką Gdynia – w strefie rodzinnej!

To nie koniec… Nasz MALTAŃCZYK będzie miał także dla Was specjalną kibicowską krzyżówkę. Dla pierwszych 10 osób, ktore ją rozwiążą i pojawia się w przerwie meczu w strefie rodzinnej z poprawnym hasłem –przygotowane będą wejściówki do Fly Park i Fly Wall Rzeszów