W piątek, 16 lipca rusza sprzedaż online karnetów na mecze Apklan Resovii Rzeszów w sezonie 2021/2022. W tym roku po raz pierwszy wprowadzamy opcje zakupu karnetu na cały sezon. Poniżej przedstawiamy warianty  jakie zostały przygotowane dla naszych kibiców.

KARNET SILVER (możliwość wjazdu na stadion + catering w strefie VIP)
– cena na sezon: 1000 złotych
– cena za rundę: 500 złotych

KARNET NORMALNY
– cena za sezon: 275 złotych
– cena za rundę jesienną: 175 złotych
– cena za rundę wiosenną: 125 złotych

KARNET DLA CEGIEŁKOWICZÓW (dostępny tylko stacjonarnie)
– cena za sezon: 220 złotych
– cena za rundę jesienną: 120 złotych
– cena za rundę wiosenną: 100 złotych

Karnety na rundę jesienną obowiązują na mecze ligowe (10 spotkań oraz ewentualne mecze Pucharu Polski – maksymalnie 3). Ponadto Zarząd CWKS Resovia Rzeszów S.A. ustalił ceny pojedynczych wejściówek na mecze Apklan Resovii Rzerszów w nadchodzącym sezonie:

Bilet do 13 roku życia i dla osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem: 1 złotych
Bilet ulgowy (młodzież szkolna do 20 roku życia / osoby powyżej 65 roku życia): 12 złotych
Bilet normalny: 20 złotych

Sprzedaż karnetów będzie odbywała się online oraz od poniedziałku, 19 lipca stacjonarnie w budynku klubowym przy ulicy Wyspiańskiego na parterze. Harmonogram sprzedaży zostanie podany wkrótce.

Ponadto informujemy, że sprzedaż biletów od nowego sezonu będzie prowadzona na nowej platformie sprzedażowej: bilety.cwks-resovia.pl, gdzie można już utworzyć swoje konto kibica.

UWAGA! Osoby, które nabędą karnet na sezon 2021/2022 w przypadku braku możliwości uczestniczenia z powodu zamknięcia trybun będą miały zagwarantowane przedłużenie ważności karnetu na nowy sezon o tyle spotkań, w ilu nie będzie można uczestniczyć na trybunach.