Nowym napastnikiem Apklan Resovii został 27-letni Jakub Wróbel. Jest on wychowankiem Unii Tarnów, który w przeszłości bronił także barw Siarki Tarnobrzeg, Garbarni Kraków, GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź. Zawodnik na okres sześciu miesięcy został wypożyczony ze Stali Mielec. W swej karierze zawodniczej zanotował 34 występy na poziomie ekstraklasy.

Paweł Bukała: Występujesz na pozycji, na którą zwrócone są oczy wszystkich kibiców Resovii. Barierę strzelecką ciężko było nam przełamać.
Jakub Wróbel: Przychodzę tutaj z ogromnymi nadziejami, patrząc z perspektywy zespołu jaki i siebie samego. Także zamierzam przełamać swoją barierę strzelecką i mam nadzieję że zrobię to tutaj – z pomocą drużyny. Razem z pewnością możemy stworzyć coś fajnego. Wiadomo, Resovia chce się utrzymać i musimy to zrobić za wszelką cenę. Wierzę w jakość zespołu oraz w to że jeżeli zaczniemy małymi krokami i pewnie kroczyć w drugiej rundzie coraz wyżej – to uda nam się to zrealizować.

PB: Wchodząc do zespołu, co powiesz kibicom naszego Klubu?
JW: Z pewnością postaram się pomóc drużynie i nawet gdy przytrafią się słabsze momenty w tej rundzie chciałbym aby cały czas w nas mocno wierzyli i trzymali kciuki. Zrobimy wszystko by utrzymać się w 1 lidze.

Rozmawiał Paweł Bukała, rzecznik prasowy SPN Apklan Resovii