Fortuna Zakłady Bukmacherskie jako dumny sponsor Fortuna 1 Liga pragnie przedstawić spersonalizowane karty Fortuna Klub Plus z herbem Resovii Rzeszów.

Wkróce kupując bilet bądź karnet na mecz Resovii i będziec mógł odebrać wyjątkową kartę. Następnie udaj się do dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów, a po dokonaniu rejestracji otrzymaj 20 zł w punktach FKP na grę. Później Twoje konto zostanie doładowane dodatkowymi 20 zł w punktach FKP. Ciesz się grą i wspieraj swój klub!

Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do odbioru w momencie rozpoczęcia sprzedaży karnetów i biletów na pierwszy mecz ligowy Pasiaków.

Karty dostępne są także w Punktach Przyjmowania Zakładów Fortuny, a znaleźć je można w Rzeszowie pod adresem:

  • Św. Mikołaja 7 (okolice Dworca PKS/PKP)
  • Dąbrowskiego 33A

Ogólne zasady i korzyści płynące z Fortuna Klub Plus:

ZDOBYWANIE PUNKTÓW
– Klient otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład Klient otrzymuje 1 punkt FKP)
– Fortuna ma prawo przyznawania poszczególnym Uczestnikom punktów na innych zasadach
– Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów
– W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego oraz zwrotu włożonych środków, pierwotnie naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta Klienta.

WYKORZYSTANIE PUNKTÓW
Zgromadzone punkty można wykorzystać na:
– Bonusy dostępne w katalogu
– Darmowe zakłady
– Bonusy kursowe

Dla Klientów zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.