Departament Rozgrywek Krajowych PZPN ustalił dokładne terminy spotkań ostatniej, 34. kolejki II ligi w sezonie 2019/20. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w sobotę, 25 lipca o godzinie 17:00, a trzy mecze drużyn, które walczą o bezpośredni awans zostaną pokazane na żywo w TVP3 oraz TVP Sport.

Mecz Legionovii Legionowo z Górnikiem Łęczna zostanie pokazany na antenie TVP Sport z kolei mecz Widzewa Łódź ze Zniczem Pruszków w TVP3 Łódź. Początkowo mecz GKS Katowice z Apklan Resovią miał zostać pokazany tylko w TVP3 Katowice ale po interwencji dyrektor ds. relacji biznesowych Agnieszki Majki-Rzeszutek, która w imieniu Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS RESOVIA zaapelowała do władz telewizji, by ten ważny mecz dla mieszkańców Rzeszowa i okolic został pokazany także na kanale TVP Rzeszów, władze regionalnego oddziału TVP zdecydowały o puszczeniu sygnału z Katowic także na antenie TVP3 Rzeszów.

Serdecznie dziękujemy władzom TVP3 Rzeszów za pozytywne ustosunkowanie się do naszej prośby i wyemitowanie meczu Pasiaków w ogólnodostępnym kanale regionalnym.