Firma ALEX – Grupa Budowlana postanowiła zostać „Sponsorem Meczu” 31. kolejki II ligi polskiej pomiędzy Apklan Resovią, a Górnikiem Polkowice. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 11 lipca o godzinie 17:00 w Rzeszowie na stadionie Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22. Mecz będzie transmitowany przez ResoviaTV na platformie TVCOM.

Warto nadmienić, iż ALEX – Grupa Budowlana jest aktualnym sponsorem naszej drużyny i postanowiła w taki sposób dodatkowo wspomóc finanse Sekcji Piłki Nożnej. Przypominamy, że frima ALEX  w dużej mierze przyczyniła się do tego, by polepszyły się standardy na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego 22. Początkiem poprzedniego roku wyremontowała pokoje w budynku klubowym, w których mieszkają nasi piłkarze oraz na swoje barki wzięła pracę remontowe przy stadionie w ramach akcji #CzasWracaćDoDomu, dzięki czemu od sezonu 2019/2020 swoje mecze domowe na szczeblu centralnym możemy rozgrywać na naszym stadionie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Resovii  do odwiedzin strony internetowej naszego sponsora i zapoznanie się z jego ofertą: https://alex.rzeszow.pl/