W czwartek zakończył się proces akredytacji dla mediów. W związku z dużym zainteresowaniem, a zarazem ograniczoną ilością miejsc do każdego podania  zostanie wysłana wiadomość zwrotna z informacją na temat przyznania bądź nie przyznania akredytacji na mecze domowe Apklan Resovii w dokańczanej rundzie wiosennej sezonu 2019/2020. Jednocześnie Zarząd Sekcji Piłki Nożnej informuje, iż od najbliższego meczu z Błękitnymi Stargard (03.06.2020, godz. 17:00) będą obowiązywać nowe zasady pracy mediów na naszym stadionie. 

Regulamin pracy dla dziennikarzy podczas meczów Apklan Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22:

  1. Wejście na stadion możliwe na 1 godzinę przed meczem wejściem przy kasie numer 1 na trybunę główną (przy wejściu możliwość odbioru nowych akredytacji)
  2. Miejsce dla dziennikarzy zostało wyznaczone w sektorze S1 (trybuna boczna od ulicy Wyspiańskiego) w zalecanych odległościach od siebie.
  3. Fotografowie mogą poruszać się tylko w wyznaczonej strefie JEDEN za ogrodzeniem (zalecane dostosowanie sprzętu do odległości)
  4. Zakaz uczestnictwa w konferencji pomeczowej. Możliwość przesłania pytań do trenerów / zawodników na telefon (numer podany w mailu zwrotnym z informacją o przyznaniu akredytacji)
  5. Składy drużyn będą przesyłane tylko i wyłącznie na e-maila podanego w procesie akredytacyjnym maksymalnie do 15 minut przed rozpoczęciem spotkania.
  6. Nakaz opuszczenia stadionu do 5 minut po zakończeniu spotkania.

W przypadku zmniejszenia obostrzeń dotyczących pracy dziennikarzy na meczach rozgrywanych na szczeblu centralnym informujemy, iż dopuszczamy zwiększenie przyznanych akredytacji prasowych w przyszłości.