Zarząd Sekcji Piłki Nożnej informuje, iż dla posiadaczy karnetów na mecze Apklan Resovii w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 przewidział darmowy dostęp do transmisji meczów u siebie transmitowanych przez ResoviaTV na platformie TVCOM.

Aby uzyskać darmowy dostęp do konta, na którym będzie można zobaczyć minimum szcześć ligowych meczów Apklan Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22 trzeba spełnić poniższe rzeczy:

  1. Posiadać ważny karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020
  2. Posiadać konto na platformie TVCOM.PL (kliknij TUTAJ, by założyć)
  3. Maksymalnie do środy, 27 maja do godziny 20:00 wysłać maila na adres: marketing@cwks-resovia.pl
  4. Tytuł wiadomości: Karnet – runda wiosenna
  5. Treść wiadomości: Imię i nazwisko, nr karnetu (na rewersie sześciocyfrowy kod), login i używany e-mail na platformie TVCOM.PL

Dostęp do darmowego konta pojawi się najpóżniej do dnia rozpoczęcia meczu Apklan Resovia – Błękitni Stargard (03.06.2020, godz. 17:00). O przyznaniu dostępu poinformujemy w osobnej wiadomości na łamach naszej strony internetowej oraz profilów na mediach społecznościowych.

Korzystając z okazji jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy nabyli karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/2020. Doceniając wszystkich z Was już teraz zapewniamy, że posiadacze karnetów w przypadku możliwości rozgrywania spotkań z ograniczoną liczbą widzów będą mieli pierwszeństwo wejścia na stadion. Ponadto ten wyraz lojalności i przywiązania kibica dla klubu w trudnych czasach spowodowanego pandemią chcemy jeszcze wynagrodzić o czym w niedalekiej przyszłości pewnie poinformujemy – skomentował wiceprezes SPN Adrian Rudawski.