Już niecałe 24 godziny do najbardziej prestiżowego meczu o stawkę przy W22 od lat! Przypominając o tym pragniemy jednocześnie przekazać kilka istotnych informacji poniżej. 

 • Mecz ma rangę imprezy masowej podwyższonego ryzyka, więc każda osoba wchodząca na stadion będzie musiała okazać dokument potwierdzający tożsamość.
 • Apelujemy o jak najwcześniejsze przybycie na stadion. Przed wejściem na stadion będą prowadzone dodatkowe kontrolę, które wydłużą okres wchodzenia na trybuny – prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Stadion dla kibiców zostanie otwarty na 2 godziny przed rozpoczęciem meczu, tj. od 11:00.
 • By móc organizować tego typu mecze w poprzednim tygodniu na naszym stadionie pojawił się najnowocześniejszy monitoring, który posiada opcję zapisu dźwięku i wideo. Został on zamontowany zarówno na terenie obiektu jak i okolicy. Od teraz stadion przy Wyspiańskiego 22 jest także zabezpieczany firmą zajmującą się strzeżeniem obiektów.
 • Przejście od ulicy Sportowej oraz wjazd od ulicy Wyspiańskiego na ulicę Sportową zostanie całkowicie zablokowany już od godziny 10:00. Oznacza to brak przejścia oraz brak możliwości zaparkowania samochodów wzdłuż starego ogrodzenia stadionu i lodowiska.
 • Najbliższy i największy parking w okolicy znajduje się przy hipermarkarketach Bi1 oraz Leroy Merlin (ok. 500 metrów od stadionu).
 • W związku ze zwalnianiem miejsc przypisanych karnetom zwolniło się kilkanaście miejsc, które trafiły do ogólnej sprzedaży. W przypadku nie wykorzystania całej puli biletów w przedsprzedaży wejściówki będzie można nabyć w cenie 20 złotych w kasach przy trybunie krytej od godziny 11:30.
 • W dniu meczu na trybunie krytej przy sektorze VIP do kupienia będą okazjonalne proporczyki meczowe: 1/16 finału Pucharu Polski: Apklan Resovia – Lech Poznań w cenie 40 złotych, z których całkowity dochód zostanie przekazany na działania prężnie rozwijającej się Resovia TV.
 • Na meczu przy sektorze S1 już od godziny 12:00 zostanie rozstawiony punkt FlyPark Rzeszów, na którym będzie można pomalować twarz w biało-czerwonych barwach oraz otrzymać niezbędnik młodego kibica!
 • Ponadto sponsor tytularny Pucharu Polski firma Totolotek będzie prowadzić swoje akcje promocyjne na stadionie przy pomocy hostess. Zapraszamy do czynnego udziału w zabawach oraz typowania wyniku spotkania.
 • W z poszerzeniem sektora gości zostały również wydzielone nowe strefy buforowe, które zaczynają się zaraz od sektora S5 (od bramy wjazdowej od budynku klubowego) do wysokości ławki rezerwowej gospodarzy. Prosimy o nie przekraczanie granic wydzielonych sektorów.
 • Akredytacje prasowe będą do odbioru od godziny 11:00 w kasie numer 1 (pierwsza od ulicy Wyspiańskiego).

Gorąco zachęcamy do dopingowania naszych piłkarzy w tym ważnym meczu oraz przyłączamy się do apelu kibiców aby wziąć ze sobą szal klubowy! Widzimy się Resoviaku jutro przy W22!