Arini – firma cateringowa – przedłużyła umowę sponsorską z Resovią. Arini niezmiennie będzie oficjalnym sponsorem strategicznym Pasiaków, a logotyp firmy pojawi się na koszulkach sztabu szkoleniowego oraz  na wszystkich nośnikach reklamowych klubu w tym m.in. w social media. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez kolejne 12 miesięcy, czyli do czerwca 2020 roku.

– Przedłużenie umowy sponsorskiej jest naturalną konsekwencją udanej współpracy między Arini a Dumą Rzeszowa, która trwa od kilku lat. Decyzja o podpisaniu kolejnego kontraktu to wyraz wzajemnego zaufania, docenienia dotychczasowych działań i ambitnych planów na przyszłość. Mam nadzieję, że w trakcie kolejnych lat będziemy dalej wspólnie pracować na rzecz rozwoju klubu – mówi Wojciech Zając, prezes CWKS Resovia.

Arini to producent domowych wyrobów garmażeryjnych oferujący dania na zamówienie oraz w formie cateringu na eventy, spotkania. Właścicielem firmy jest Pan Piotr Krztoń, który od tego sezonu wchodzi także w skład Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia.