Dzisiaj rusza sprzedaż karnetów na mecze sezonu 2019/20, które zawodnicy Apklan Resovii rozgrywać będą w rundzie jesiennej na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22. Po udanej akcji #CzasWracaćDoDomu rozpoczynamy inicjatywę #CzasKupićKarnet. 

Ceny karnetów podzielone będą na trzy kategorie – abonament w kategorii kibicowski, normalny oraz VIP. Karnet kibicowski w cenie 60 złotych będzie obowiązywał tylko i wyłącznie na sektor dopingujący. Za karnety normalne kibice zapłacą 120 złotych, zaś abonamenty VIP 220 zł. Posiadacze najdroższej kategorii abonamentu otrzymają w pakiecie koszulkę, w której piłkarze będą rozgrywać mecze w nadchodzącym sezonie oraz wjazd na parking stadionowy.

Sprzedaż do czwartku 1 sierpnia odbywa się codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00. Harmonogram sprzedaży karnetów w piątek 2 sierpnia i w tygodniu przed meczem inauguracyjnym zostanie podany w następnym tygodniu. Karnety można nabywać w budynku klubowym na I piętrze, w pokoju Sekcji Piłki Nożnej nr 106.

W rundzie jesiennej piłkarze Apklan Resovii rozegrają minimum 10 meczów przed własną publicznością. Szczegółowy harmonogram spotkań Pasiaków w Rzeszowie znajduje się tutaj.