W meczu 21. kolejki Fortuna 1 Liga, piłkarze Resovii w kolejnym meczu „o sześć punktów” zmierzą się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z drużyną Zagłębiem Sosnowiec. Początek spotkania o godzinie 18:00. Bilety KUPISZ TUTAJ oraz od 16:30 w kasach biletowych na stadionie w niedzielę.

Mecz z Zagłębiem, będzie kolejnym bardzo ważnym spotkaniem dla losów pierwszoligowej tabeli. Drużyna z Sosnowca po 20. rozegranych spotkaniach zajmuje ostatnie miejsce w ligowej stawce. Dorobek punktowy naszych najbliższych gości, to 11 „oczek”. Podopieczni Alaksandra Chackiewicza pozostają bez wygranej w lidze od 12. spotkań – ostatnie zwycięstwo przypadka na wrześniowe spotkanie z GKS-em Katowice. W ostatniej kolejce sosnowiczanie przegrali na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 1:0.

Nic zatem dziwnego, że kibice Resovii liczą na pierwszą ligową wygraną naszej drużyny w 2024 roku. W ostatniej kolejce podopieczni Rafała Ulatowskiego zremisowali po ciekawym meczu z Bielsku-Białej z Podbeskidziem 2:2. Bramki dla biało-czerwonych w meczu tym strzelali Radosław Kanach oraz Edvin Muratovic, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Dumy Rzeszowa. Do grona bohaterów spotkania z Góralami należy zaliczyć także Branislava Pindrocha, który przy stanie 1:0 dla gospodarzy obronił rzut karny.

W niedzielnym meczu zabraknie kontuzjowanych Kelechukwu Ibe-Torti, którego będzie można spotkać w przerwie meczu w Fly Park Strefa Familijna oraz Macieja Górskiego. Wszystkich kibiców Resovii zachęcamy do licznego przybycia na stadion przy ulicy Hetmańskiej i głośnie wsparcie naszych zawodników w bardzo ważnym spotkaniu. Bilety KUPISZ TUTAJ.