W meczu 19. kolejki Fortuna 1 Liga, piłkarze Resovii zmierzą się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z drużyną Odry Opole. Początek spotkania, w piątek o godzinie 18:00. Mecz z Odrą będzie ostatnim ligowym spotkaniem, jaki piłkarze Resovii rozegrają w 2023 roku

Bilety na to spotkanie KUPISZ TUTAJ. oraz stacjonarnie w Oficjalnym Sklepie Kibica w piątek od 10:00 do 14:00, a także od 16:30 w kasach biletowych na staidonie od ulicy Powstańców Warszawy. Informujemy, że przy stoisku Oficjalnego Sklepu Kibica na wszystkich kibiców będzie czekać darmowa herbata ufundowana przez KLUB 100, która ogrzeje Was w zimny wieczór.

Rzeszowianie do meczu z Odrą przystąpią po bolesnej porażce ze Zniczem Pruszków 2:1, tracąc decydująca o losach spotkania bramkę w doliczonym czasie gry. Kolejny raz w tym sezonie o końcowym wyniku w znacznej mierze zadecydowały indywidualne błędy. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył Marcin Urynowicz, który popisał się fantastycznym starzałem z dystansu.

Opolanie do Rzeszowa przyjadą po remisie w Bełchatowie w meczu ze Stalą Rzeszów 1:1. Bramkę na wagę jednego punktu w doliczonym czasie gry z rzutu karnego zdobył Borja Galan, dla którego było to szóste trafienie w sezonie – najskuteczniejszy zawodnik Odry w trwającym sezonie. Podopieczni Adama Noconia po 19. rozegranych meczach zajmują 3 miejsce z 31. punktami na koncie.

W pierwszym spotkaniu, które rozegrano w Opolu, lepsza okazała się Odra, która pokonała nasz zespół aż 3:0. Bramki dla gospodarzy strzelali wtedy Dawid Czapliński, Maciej Makuszewski oraz Borja Galan. Czy biało-czerwonym uda się zrehabilitować za wysoką porażkę z pierwszego spotkania? Przekonamy się w piątkowy wieczór, a wszystkich kibiców Resovii zachęcamy do wsparcia naszej drużyny w ostatnim ligowym spotkaniu w 2023 roku.

W meczu trener Rafał Ulatowski nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Hliba Bukhala i Dawida Pieniążka oraz pauzującego za nadmiar kartek Macieja Górskiego.