To już ostatnia szansa na odwiedzenie FLY Park Strefy Familijnej podczas meczu Resovii rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Przy okazji ligowego pojedynku Resovia – Odra odbędzie się finał akcji Resoviacka Gwiazdka organizowanej przez Fundację Pro Resovia.

Fly Park Strefa Familijna to także okazja do spotkania z zawodnikiem Resovii Dawidem Pieniążkiem, której towarzyszyła będzie klubowa maskotka – Maltańczyk. Oprócz autografów piłkarza, każdy otrzyma odblaskowe opaski naszych sponsorów: Lift Rzeszów Orona i Handlopex. O drobne upominki zadba też Kraina Dobrej Zabawy. Podziękowania kierujemy w stronę Fly Park, który wydatnie przyczynił się do organizacji tegorocznej Resoviackiej

Do rąk wszystkich dzieciaków obecnych tego dnia na stadionie trafią Resoviackie upominki. Pozostała część kwoty wylicytowanej na bazarku Pro Resovia przeznaczona zostanie na rzecz dzieci uczących się w przyszpitalnej szkole Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Partnerami tegorocznej akcji byli: CWKS RESOVIA S.A. OPTeam RESOVIA RZESZÓW, Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA w Rzeszowie, KLUB 100 Resovia Rzeszów, Sklep Kibiców PASIAK FAN STORE oraz Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia.

Do zobaczenia!