Szanowni Państwo. W związku z przełożeniem terminu meczu z Wisłą Płock, który zaliczany był w poczet przygotowanych przez marketing Resovii łączonym konkursie mamy do przekazania parę informacji.

  • bilety online zakupione na mecz z Wisłą Płock stają się dokumentem uprawniającym do wzięcia udziału w spotkaniu z Odrą Opole. W przypadku nie pojawienia się biletu na Państwa koncie prosimy o kontakt: bilety@cwks-resovia.pl
  • Darmowy bilet przysługujący w ramach akcji „3za2” zostanie przypisany do konta na mecz z Wisłą Płock i dodany w momencie poznania terminu rozegrania meczu o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.
  • Osoby które zakupiły bilet stacjonarnie na mecz z Wisłą Płock mogą dokonać ich wymiany przed spotkaniem z Odrą Opole stacjonarnie w Oficjalnym Sklepie kibica do czwartku od 10:00 do 16:00.
    W przypadku braku możliwości odbioru biletu w formie stacjonarnej prosimy o kontakt: bilety@cwks-resovia.pl
    Pozwoli nam to na przygotowania biletu do odbioru w kasach stadionowych przed meczem.

Jednocześnie informujemy iż laureata konkursu „Wygraj kolację z piłkarzem Resovii” poznamy dopiero po rozegraniu meczu z Wisłą Płock. W tym przypadku nadal wymagana będzie obecność na meczach: rozegranym ze Zniczem, zbliżającym się z Odrą Opole i przełożonym z Wisłą Płock.