W 17. kolejce Fortuna 1 Liga, piłkarze Resovii zmierzą się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z Wisłą Płock. Początek spotkania, w sobotę o godzinie 20:00. Informujemy, że dzięki wsparciu Klubu 100 przy stoisku Oficjalnego Sklepu Kibica na wszystkich kibiców będzie czekać darmowa herbata, która ogrzeje Was w zimny wieczór. Bilety na to spotkanie KUPISZ TUTAJ oraz dzisiaj w Oficjalnym Sklepie Kibica od 10:00 do 18:00 oraz w dniu meczu w kasach biletowych od 18:30.

Rzeszowianie do meczu z Wisłą przystąpią po wyjazdowej porażce z Motorem Lublin 3:2. Piłkarze Resovii mecz w Lublinie rozpoczęli bardzo dobrze, a odważne ataki przyniosły bramkę już w 7. minucie spotkania, której autorek okazał się Adriana Łyszczarza. Niestety po kilku dobrych minutach, z czasem coraz lepiej radzić zaczęli sobie gospodarze, czego efektem były trzy trafienia w dalszej części spotkania. Z pewnością biało-czerwoni muszą poprawić grę w obronie, gdyż w meczu z Motorem indywidualne błędy kosztowały naszą drużynę utratę punktów. Porażka ta spowodowała, że podopieczni Jakuba Żukowskiego pozostali na miejscu spadkowym, lecz niestety zwiększyła się strata do pierwszego bezpiecznego miejsca, która aktualnie wynosi trzy punkty. W meczu z Wisłą Płock zabraknie ponownie kontuzjowanych Mateusza Bondarenko, Hliba Bukhala oraz Dawida Pieniążka.  Jednakże cała trójka wróciła już do treningów.

Wisła do Rzeszowa przyjdzie po niespodziewanej porażce na własnym boisku ze Zniczem Pruszków 1:0. Tym samym zawodnicy z Płocka plasują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli, a bilans podopiecznych Dariusza Żurawia, to sześć wygranych, pięć remisów oraz pięć porażek. Najlepszym strzelcem w drużynie najbliższych gości, jest Łukasz Sekulski, który w dotychczasowych meczach zdobył dziesięć bramek – najwięcej w całej lidze.

Przypominamy, że tyko do dzisiaj możesz skorzystać z oferty „3 za 2”, dzięki której kupisz trzy bilety na grudniowe spotkania w cenie dwóch. Szczegóły TUTAJ.