Podczas 9. kolejki Fortuna 1 Ligi prowadzona będzie akcja #FortunaGdyPełnaTrybuna (22.09-25.09). Za każdego kibica na trybunie Fortuna zapłaci złotówkę na rzecz Fundacji Herosi. W akcji uczestniczą także pozostałe podmioty, z którym współpracuje Fortuna tj. Legia Warszawa, Radomiak Radom oraz rozgrywki żużlowe PGE Ekstraligi.

Zapełnijmy stadion po brzegi i okażmy wsparcie drużynie, co przełoży się naszą cegiełkę w walce z chorobami nowotworowymi u dzieci!
Inicjatywa Fortuny wpisuje się w przypadający na wrzesień Światowy Miesiąc Świadomości Chorób Nowotworowych Dzieci. W tym czasie organizowane są akcje mające na celu zwiększenie świadomości problemów dotykających dzieci i młodzież z doświadczeniem choroby nowotworowej. Propagowana jest też wiedza na temat możliwości wsparcia walczących z chorobą dzieci i ich rodzin.

To właśnie Wasze wsparcie – kibiców obecnych w ramach akcji „Fortuna gdy pełna trybuna” jest nie tylko na wagę złota, ale wręcz życia naszych podopiecznych z Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli zakupić nowoczesną ale nierefundowaną chemioterapię dla dzieci dla których standardowe leczenie onkologiczne nie przynosi efektu. Miesięczny koszt leczenia dla jednego pacjenta waha się od ok 2 000 do nawet 24 000 PLN.

Fundacja Herosi od 2009 roku wspiera dzieci z chorobami nowotworowymi. Opłaca nierefundowane leczenie, kupuje specjalistyczny sprzęt medyczny i zapewnia rehabilitację oraz leczenie. Towarzyszymy pacjentom Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Marzy o tym, by finansować dzieciom jak najdłuższy okres bezpłatnego leczenia celowanego (obecnie nie jest ono refundowane przez NFZ), które będzie pomagało wracać im do zdrowia z dala od szpitalnego łóżka. Dzięki tej formie terapii chore dzieci przyjmują leki w domowym zaciszu i mogą cieszyć się czasem spędzonym z rówieśnikami.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to jeden z liderów branży bukmacherskiej w kraju, wchodzący w skład Fortuna Entertainment Group. Fortuna od lat aktywnie wspiera polski sport, a także prowadzi liczne działania charytatywne. W czerwcu br. Fortuna przekazała 100 000 zł na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Poli Omielańczuk, natomiast w grudniu ubiegłego roku taką samą kwotą wsparła podopiecznych Fundacji Cancer Fighters.

KUP BILET NA MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA: