22 – letni piłkarz pochodzący z Podkarpacia pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorach Igloopolu Dębica, skąd trafił do akademii stołecznej Legii. Przeszedł tam przez zespoły CLJ, rezerwy, by w 2021 roku zadebiutować w pierwszym zespole. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Stali Mielec. W rundzie wiosennej zagrał 13 razy i zapisał się w pamięci kibiców pięknym golem na stadionie Widzewa.

Łącznie nasz nowy zawodnik ma na swoim koncie 24 występy w PKO Ekstraklasie. Do Resovii trafia na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa.

Bartek to uniwersalny zawodnik, który może występować na każdej pozycji w środku pola, a wiosną w Mielcu był ustawiany często jako napastnik. Jak na swój wiek jest już doświadczonym graczem i to nawet na najwyższym poziomie rozgrywkowym. O jego pozyskanie staraliśmy się od jakiegoś czasu i bardzo się cieszę, że spośród kilku ofert wybrał właśnie Resovię. To kolejny piłkarz z Podkarpacia, który będzie reprezentował nasze barwy i bardzo liczymy, że szybko zaskarbi sobie uznanie kibiców – powiedział prezes CWKS Resovia Rzeszów S.A. Leszek Bartnicki.

.