Jest nam milo zakomunikować, że dzięki staraniom klubu udało się zapewnić kibicom darmowy parking w okolicach stadionu oraz darmową komunikację miejską w ważnym karnetem lub biletem na mecz derbowy.

Informujemy, że dla osób wybierających się na 89. Derby Rzeszowa samochodem przygotowaliśmy parking przy ulicy Żeglarskiej znajdujący się w niedalekiej okolicy od Stadionu Miejskiego w Rzeszów – stolica innowacji. Osobom, które pozostawią swoje pojazdy na parkingu przy ulicy Żeglarskiej zalecane jest przemieszczanie się traktem spacerowym wzdłuż Wisłoka prowadzącym w kierunku przejścia pod zaporą. Jest to udogodnienie dla kibiców Resovii wskazujące najbliższą drogę do swobodnego i bezpiecznego dostania się z parkingu na stadion i z powrotem.

Z kolei osoby wybierające komunikację miejską informujemy, że na dwie godziny przed meczem oraz dwie godziny po meczu podróżujący z ważnym biletem na to spotkanie bądź karnetem dzięki przychylności prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka zapewniony będą miały darmowy transport autobusami wszystkich linii