Przerwa w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi to czas wytężonej pracy na treningach ale także możliwość wsparcia różnych instytucji oraz akcji. Początkiem nowego roku Resovia dołożyła cegiełkę do licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wsparcia Funduszu Stypendialnego Gminy Łańcut oraz wsparcia akcji #mundurowi_w_trasie dla Frania chorującego na SMA.

Na licytacjach Sztabu WOŚP Głogów Młp. macie możliwość wylicytowania pasiaka meczowego (rozmiar L) z podpisami zawodników Resovii oraz piłkę meczową Fortuna 1 Liga firmy SELECT z herbem Resovii oraz podpisami zawodników. Kliknij TUTAJ, po więcej informacji.

Z Kolei Fundusz Stypendialny Gminy Łańcut organizuje balu charytatywny podczas, którego będzie można wylicytować koszulkę meczową z autografami piłkarzy I-ligowej drużyny Apklan Resovia Rzeszów. Środki z aukcji w całości zostaną przeznaczone na Fundusz Stypendialny Dzieci i Młodzieży Gminy Łańcut. Bal odbędzie się 11 lutego 2023 r. w Starym Młynie w Albigowej. Kliknij TUTAJ, po więcej informacji.

Wojsko Polskie jest szczególnie bliskie Resovii, dlatego wobec tego apelu nie mogliśmy przejść obojętnie. Resovia dołącza się do pomocy w akcji #mundurowi_w_trasie. Tata Frania, Pan Maciej Karaś wyruszył w Polskę, by zebrać ponad 9 milionów złotych na leczenie synka. Franek ma niespełna 2 lata, choruje na SMA. Pozostało niewiele czasu by zatrzymać chorobę i podać dziecku terapię genową. Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ a całą resoviacką społeczność zachęcamy do wsparcia finansowego na zrzutce siepomaga.pl – kliknij TUTAJ