W siedzibie klubu przy Wyspiańskiego 22 miało dziś miejsce podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy CWKS Resovia Rzeszów S.A. a firmą TEXOM Sp. z o.o.. Podpis pod dokumentem pieczętującym współpracę złożyli Prezes Resovia S.A. Adrian Rudawski oraz Prezes Zarządu firmy TEXOM Krystian Woś.

„Firma TEXOM znakomicie odnajduje się na rynku sportowym”, zaznacza Krystian Woś. „Jesteśmy oficjalnym sponsorem Wisły Kraków występującej dotąd w Ekstraklasie. Dla TEXOMU istotne jest przede wszystkim wspieranie sportu. Oprócz tego, że zajmujemy się budową, z wielkim uznaniem podchodzimy do piłki nożnej. Oczywiście jesteśmy obecni także przy innych dyscyplinach, bliskich zarządowi. Osobiście kocham piłkę nożną, z którą jestem związany od najmłodszych lat. Sokół Sieniawa, Wisłoka Dębica, Błażowianka Błażowa, KS Baranówka – wachlarz klubów, z którymi jesteśmy jest spory.

Liczę, że Resovia powalczy w tym sezonie o najwyższe cele co będzie przez nas jako firmę wspierającą szczególnie premiowane. Z uwagi na ludzi tworzących ten klub jest mi on najbliższy. Mam styczność z osobami które z Resovią są od lat, są działaczami i pracują w niej. Począwszy od osoby prezesa Adriana Rudawskiego, z którym pozostaje w kontakcie od kilku dobrych lat. Wspierając sport, chcemy pokazać swoje przywiązanie do lokalności”.

„Wspólnie budujemy silną Resovię” – podkreślił tuż po podpisaniu umowy Prezes Resovia S.A. Adrian Rudawski. Jest mi niezmiernie miło, że od tego roku możemy oficjalnie ogłosić fakt, iż TEXOM zostaje naszym sponsorem strategicznym. Jest to mecenas sportu, z którym od lat mamy kontakt. Nie kryję zadowolenia z faktu, że wspólnie w sezonie 2022/23 przyjdzie nam teraz tworzyć przyszłość marki Resovia na zapleczu Ekstraklasy”.

Witamy w Resoviackiej rodzinie!