Paweł Wojciechowski został nowym zawodnikiem Apklan Resovii Rzeszów! Urodzony we Wrocławiu Paweł Wojciechowski (31l.) to zawodnik występujący na pozycji napastnika. W wieku juniora doświadczenie zdobywał w Śląsku Wrocław, Miedzi Legnica czy też hiszpańskim Murcia Deportivo. W przeszłości reprezentował barwy miedzy innymi holenderskiego sc. Heerenveen, Willem II Tilburg czy białoruskiego FK Mińsk, z którym sięgnął po krajowy Puchar. Minione cztery sezony występował w Górniku Łęczna. Jest byłym reprezentantem Polski do lat 19.

Do Resovii trafił na zasadzie wolnego transferu. Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS RESOVIA RZESZÓW S.A. podpisał z zawodnikiem 1,5 roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Resovia jasno postawiła przede mną cel aby wspólnie powalczyć o awans do ekstraklasy poprzez baraże. Cieszę się, że są tutaj takie ambitne plany. Chcę w ich realizacji pomóc Resovii. To ucieszy zapewne kibiców, gdyż taki awans do elity to jest coś wielkiego dla klubu i miasta. Znam poziom pierwszej ligi. Pojawił się VAR, którego wcześniej nie było. Cieszę się na zmianę barw, gdyż coś skończyło się w Górniku Łęczna a zaczyna nowy rozdział. Zawsze z optymizmem spoglądam na taką chwilę” – skomentował zawodnik po podpisaniu kontraktu