Decyzją większości zarządu SPN CWKS Resovia z dniem 30 września z funkcji trenera I drużyny APKLAN Resovii odwołany został Szymon Grabowski. Zarząd przed wczorajszym meczem z Odrą Opole postawił jego osobie ultimatum, którego głównym założeniem było zwycięstwo w spotkaniu 6. kolejki. Jednocześnie z funkcji asystenta trenera odwołany został Rafał Rajzer.

Szymon Grabowski to autor dwóch awansów naszej drużyny, kolejno do 2 ligi w sezonie 2017/18 i 1 ligi w sezonie 2019/20. Człowiek, który od lat utożsamiany był i jest z resoviackim charakterem. Charyzmatyczny oraz niezwykle ambitny, stale doszkalający swój warsztat trenerski.

W imieniu Zarządu dziękujemy Trenerowi za zaangażowanie, wkład pracy i serce pozostawione w naszym Klubie. Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to był zaszczyt. Dziękujemy duetowi trenerskiemu i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej.