Już w najbliższą sobotę zespół Apklan Resovii po 26 latach przerwy zainauguruje sezon na zapleczu Ekstraklasy w Fortuna 1 Lidze. Miło nam poinformować, iż w nadchodzącym sezonie DEWELOPER APKLAN nadal pozostanie sponsorem tytularnym natomiast firmy HANDLOPEX i ARINI oficjalnymi sponsorami. Ponadto przypominamy, iż głównym partnerem Sekcji Piłki Nożnej CWKS RESOVIA jest miasto Rzeszów. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie, które miejmy nadziej przyczyni się do dobrych wyników w lidze.

Deweloper APKLAN to jedna z największych firm specjalizująca się w budowie budynków mieszkalnych na terenie województwa Podkarpackiego. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Posiada 20-letnie doświadczenie w budownictwie. W 2001 roku rozpoczęli realizację pierwszego projektu deweloperskiego przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie. Do grudnia 2019 roku oddano do  użytkowania1350 mieszkań, 27 lokali usługowych, 2 domy w zabudowie bliźniaczej (szeregowej), 2 centra handlowo – usługowo – biurowe zlokalizowane w centrum Rzeszowa oraz budynek usługowy.

Obecnie realizowanych jest osiem inwestycji deweloperskich na terenie Rzeszowa, o łącznej ilości mieszkań 1425 i 810 m2 lokali usługowych, z których ostatnia zostanie zakończona do końca 2023 roku. Realizacje Dewelopera Apklan zostały wielokrotnie docenione zarówno przez klientów, jaki i w prestiżowych konkursach (m.in. nagroda Kryształowej Cegły).

DEWELOPER APKLAN:

HANDLOPEX S.A. to spółka z długimi tradycjami. Kiedyś jako niewielka rodzinna firma, dzisiaj jeden z krajowych liderów w sprzedaży opon wszelkiego typu. Oprócz opon Handlopex oferuje również felgi stalowe i aluminiowe do samochodów osobowych i ciężarowych, a także felgi stalowe do pojazdów rolniczych i przemysłowych. Niewątpliwym atutem firmy Handlopex jest rozbudowana sieć magazynowa i logistyczna, dzięki której sprawnie można dostarczyć nawet znaczne ilości opon w krótkim czasie.

Klienci mają zapewniony duży wybór towarów w preferencyjnych cenach, atrakcyjne warunki płatności oraz materiały szkoleniowe i reklamowe. Dzięki 18 oddziałom Handlopex zapewnia sprzedaż na terenie całego kraju do ponad 5000 stałych odbiorców

HANDLOPEX

ARINI specjalizuje się w produkcji wyrobów garmażeryjnych. Zakład Produkcyjny mieszczący się w Rzeszowie przy ulicy Dębickiej 166 wytwarza  tradycyjnymi metodami  ,codziennie świeżą , domową garmażerię. ARINI wspiera lokalnych producentów , produkując wyłącznie z najlepszej jakości, naturalnych surowców i aromatycznych przypraw . Wartością nadrzędną podczas produkcji jest jakość  oraz smak .Poprzez tworzenie produktów w zdrowy i tradycyjny sposób Firma Arini chce, aby jej wyroby zapadały w pamięci jako smaczne i po prostu dobre. Firma oferuje swoje wyroby na zamówienie do sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz w formie cateringu na spotkania i eventy, współpracując z najlepszymi hotelami i restauracjami. Wyroby garmażeryjne ARINI dostępne są w ciągłej sprzedaży na terenie Rzeszowa w sieci sklepów DELIKATESY CENTRUM prowadzonych przez Firmę PROONE oraz  w Hipermarkecie LECLERC zarówno  na stoisku z wyrobami tradycyjnymi, jak również w dziale samoobsługowym.  ARINI posiada własne punkty sprzedaży – Bistra, gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie wyroby serwowane na zimno i na gorąco, a także w gotowe dania obiadowe przygotowywane według tradycyjnych receptur. Firma ARINI  prowadzi również działalność polegającą na usługach cateringowych na potrzeby zbiorowego żywienia  – przygotowywanie posiłków dla młodych sportowców z SMS Resovia oraz dla uczniów IV LO, jak również  na zamówienia klientów indywidualnych oraz innych firm prowadzących działalność gastronomiczną.

ARINI

  • Telefon – 603 908 511 lub mailem
  • Mail – kuchnia@proone-rzeszow.pl

Miasto RZESZÓW to od kilku lat główny partner Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia. Dzięki dużemu wsparciu Urzędu Miasta nasza drużyna z powodzeniem mogła reprezentować Rzeszów w całej Polsce w rozgrywkach II-ligowych, by po 26 latach wrócić na zaplecze Ekstraklasy w sezonie 2020/2021.

RZESZÓW

Przy okazji przypominamy, iż od wczoraj sponsorem strategicznym została PEMPA.