Czas na finał barażu o Fortuna I ligę, w którym zmierzą się obie rzeszowskie drużyny. Spotkanie odbędzie się na stadionie Resovii przy Wyspiańskiego 22 o godzinie 17:00 i będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport oraz na platformie internetowej TVPSPORT.PL. Partnerami meczu zostały firmy Profit-Nieruchomości, Okno-Rest i ICF Karting Rzeszów.

Profit-Nieruchomości oferuje pośrednictwo w obrocie nieruchomości: działki oraz domy, obsługę rynku pierwotego i wtórnego, obsługę inwestora: prowadzenie inwestycji budowlanych wraz z wszelkimi formalnościami oraz wsparcie inwestora: m.in. zyskowne inwestycje w grunty budowlane. Kliknij TUTAJ, aby przejść do strony partnera)

OKNO-REST od 1998 roku związana jest z branżą stolarki otworowej, która współpracuje z kilkoma producentami, dlatego może zaoferować możliwie najbardziej pełną ofertę produktów. W ofercie są okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne a także dodatki: parapety, roletki materiałowe i moskitiery. Oprócz salonu w Rzeszowie przy ulicy Kraszewskiego 1 zapraszamy także mieszkańców z okolic Przeworska, Strzyżowa, Krosna, Jasła, Jarosławia, Stalowej Woli do salonów w ich miejscu zamieszkania (kliknij TUTAJ, by przejść do strony sponsora meczu).

ICF Karting to pierwszy tego typu tor w Rzeszowie. Jego największą zaletą jest fakt, że nie ograniczają go warunki atmosferyczne, bo wyścigi odbywają się głównie na hali, która ma aż 2000 m2 powierzchni. Dostępne jest też  1600 m2 części otwartej co łącznie daje nam całkowitą długość toru równą 600m. Tor został zaplanowany tak, by dostarczyć emocji wymagającym kierowcom i odwagi tym, którzy przygodę z kartingiem dopiero zaczynają. Zapraszamy siedem dni w tygodniu. Do Waszej dyspozycji jest aż 17 gokartów: 11 dużych, 5 przeznaczonych dla najmłodszych kierowców i jeden podwójny dla rodziców z dziećmi oraz fachowa kadra, która zawsze chętnie pomoże. Tor znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Mikołaja Reja 12, a oprócz wizyty na torze jest możliwość zakupienia voucherów na specjalną okazję (kliknij TUTAJ, by przejść do strony partnera).

Serdecznie dziękujemy firmie Profit-Nieruchomości za wsparcie biało-czerwonych i dołączenie do nas w tym ważnym momencie. Z kolei Okno-Rest i ICF Karting Rzeszów po raz kolejny wspierają inicjatywę „partnera meczu Resovii” co potwierdza bardzo dobą współpracę. Życzymy sportowych emocji!