Dzisiejszym meczem Stali Stalowa Wola z Elaną Toruń zaczęliśmy dziewiątą kolejkę po przerwie związanej z koronawirusem. Jutro w ramach 31. kolejki II ligi przy Wyspiańskiego 22 zmierzymy się z Górnikiem Polkowice. Mecz rozpocznie się w sobotę, 11 lipca o godzinie 17:00, a sponsorem meczu została firma Alex – Grupa Budowlana.

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 7 miejsce w tabeli ligowej z 43 punktami na koncie z bilansem bramkowym 53 strzelonych, przy 42 straconych. W dwóch ostatnich kolejkach na wyjeździe Górnicy wygrali w Katowicach z miejscową GieKsą 2:1 oraz przegrali ze Stala Stalowa Wola 3:0). Najlepszym strzelcem zespołu jest Michał Bednarski, który ma na koncie 22 gole co czyni go królem strzelców II Ligi. Trenerem zielono-czarnych jest Enkeleid Dobi posiadający licencje UEFA PRO , który zaczął swoją karierę trenerską właśnie z Górnikiem Polkowice.

W poprzedniej rundzie mierząc się z zawodnikami z Polkowic na wyjeździe zremisowaliśmy 2:2. W jutrzejszym spotkaniu w zespole Szymona Grabowskiego nikt nie będzie pauzował za kartki. Arbitrem spotkania jest Marcin Szrek z Kielc. Transmisje ze spotkania będzie można obejrzeć na platformie TVCOM. Początek transmisji na 5 minut przed rozpoczęciem meczu (kliknij TUTAJ, by przejść do transmisji).