Po trwającej przez cztery dni resoviackiej zbiórce pieniędzy na pomoc medykom i szpitalom walczącym z koronawirusem udało się uzbierać 6 621 złotych. Dziś przypadł finał akcji, czyli odwiedzenie trzech szpitali: Odział Chorób Zakaźnych w szpitalu w Łańcucie, Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 w Rzeszowie przy ulicy Chopina, Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie przy ulicy Lwowskiej oraz przelanie kwoty 1 466 złotych na akcje „Micha dla medyka – Łańcut”, która ma na celu zapewnienie wyżywienia dla medyków pracujących w Szpitalu w Łańcucie , który stał się dedykowanym szpitalem do walki z koronawirusem na terenie województwa podkarpackiego.

W szybkim objeździe po lokalnych szpitalach brali udział: piłkarz Radosław Adamski oraz przedstawiciele kibiców, którzy pomagali w wypakowywaniu przekazanych darów (3 palety wody mineralnej – 252 „zgrzewek”, 8 tysięcy rękawiczek nitrylowych, 1 tysiąc kubeczków jednorazowych, a także ręczniki papierowe, soki, kawy i dla osłody tych trudnych chwil czekolady).

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem wziąć udział w tej akcji, która pokazuje bezinteresowność kibiców i ludzi pracujących w klubie, którzy wspólnie w parę dni zorganizowali wydarzenie na tak dużą skalę. Mamy nadzieje, że dzięki resoviackiej pomocy dołożymy cegiełki, by szybko wrócić do normalności dlatego wszyscy gorąco dopingujemy medyków – skomentował biorący udział w akcji Radosław Adamski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji!

Przy okazji zapraszamy do osobistego wsparci akcji „Micha dla medyka – Łańcut”. Kliknij TUTAJ