Dziś o godzinie 18:00 w Hotelu Łańcut rozpocznie się osiemnasta gala finałowa plebiscytu Podkarpacka NIKE 2019 organizowana przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Kapituła na początku nominowała po sześciu kandydatów w każdej z kategorii, a w tym tygodniu poznaliśmy finałowe trójki. Miło nam zakomunikować, iż na dziesięć kategorii, aż w ośmiu mamy szansę na wygraną.

Poniżej prezentujemy finałowe trójki w poszczególnych kategoriach:

SPONSOR ROKU: Deweloper Apklan (Resovia), Fibrain (Stal Rzeszów), PGE (Stal Mielec)

DZIAŁACZ ROKU: Wojciech Zając (Apklan Resovia), Radosław Garlewski (Wisłoka Dębica), Ernest Kasia (KS Wiązownica),

SAMORZĄDOWIEC ROKU: Paweł Baj (burmistrz Głogowa Małopolskiego), Grzegorz Bara (wójt gminy Nowy Żmigród), Lucjusz Nadbereżny (prezydent Miasta Stalowa Wola).

FUTSALOWY ZAWODNIK ROKU: Sebastian Brocki (Heiro Rzeszów), Sebastian Fedan (Heiro Rzeszów), Paweł Hady (Heiro Rzeszów).

ODKRYCIE ROKU / MŁODZIEŻOWIEC ROKU: Szymon Feret (Apklan Resovia), Mateusz Geniec (Apklan Resovia), Wiktor Kłos (Wólczanka Wólka Pełkińska).

TRENER WYCHOWAWCA MŁODZIEŻY ROKU – Dariusz Jęczkowski (SMS Resovia), Jacek Cyganowski (APPN Mielec), Krzysztof Hus (Stal Rzeszów)

TRENER ROKU: Szymon Grabowski (Apklan Resovia), Walerij Sokolenko (KS Wiązownica), Marcin Wołowiec (Wólczanka Wólka Pełkińska).

DRUŻYNA ROKU: Apklan Resovia, PGE Stal Mielec, Wisłoka Dębica.

PIŁKARKA ROKU: Karolina Bednarz (Resovia), Katarzyna Czyż (Resovia), Klaudia Korab (Sokół Kolbuszowa Dolna).

PIŁKARZ ROKU: Serhij Krykun (Apklan Resovia), Sebastian Zalepa (Apklan Resovia), Krystian Getinger (PGE Stal Mielec)

Z dumą przypominamy, iż w poprzednim roku najwięcej nagród na gali zdobyliśmy my, wygrywając w trzech kategoriach i dostając wyróżnienia w pozostałych czterech. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się już dzisiaj wieczorem. Trzymamy kciuki za naszych!

Gala będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube Podkarpackiego ZPN – kliknij TUTAJ