Apklan podpisał z Resovią nową umowę i nadal będzie wspierał klub jako sponsor tytularny. Rzeszowski deweloper już drugi rok z rzędu będzie sponsorem Pasiaków. Umowa została przedłużona do końca sezonu 2019/2020.

– W lipcu ubiegłego roku informowaliśmy o podpisaniu umowy z firmą Apklan. Analiza dotychczasowej współpracy jasno pokazała, że przynosi ona korzyści zarówno dla Klubu, jaki i dla sponsora. Decyzja dotycząca przedłużenia współpracy to wyraz wzajemnego zaufania, docenienia dotychczasowej rzetelności i widoków na rozwój. Fakt, że w obecnym sezonie logotyp Deweloper Apklan nadal będzie obecny na koszulkach piłkarzy to sygnał, że Resovia jest klubem godnym zaufania, stabilnym i będącym solidnym nośnikiem marketingowym, a rozgrywki drugiej ligi stają się coraz bardziej atrakcyjne – mówi Wojciech Zając, prezes Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia.

Deweloper Apklan to jedna z największych firm specjalizująca się w budowie budynków mieszkalnych na terenie województwa Podkarpackiego. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Posiada 20-letnie doświadczenie w budownictwie. W 2001 roku rozpoczęto realizację pierwszego projektu deweloperskiego przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie. Do końca 2018 roku oddano do użytkowania 888 mieszkań, 14 lokali usługowych, 2 domy w zabudowie bliźniaczej (szeregowej), 2 centra handlowo-usługowo-biurowe zlokalizowane w centrum Rzeszowa.