Poniżej prezentujemy komunikat Zarządu Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia przed meczem 24. kolejki II ligi Apklan Resovia – Widzew Łódź.

Komunikat Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia

 1. Mecz jest imprezą masową o podwyższonym ryzyku co wiążę się z dodatkowymi wymaganiami nałożonymi na nasz klub dlatego informujemy, iż:
  ▪ bilety ulgowe, bilety normalne oraz karnety obowiązują tylko i wyłącznie na Trybunie Wschodniej (krytej) – wejście kasami biletowymi od al. Powstańców Warszawy,
  ▪ bilet „Sektor Gości” obowiązuje TYLKO i wyłącznie na Trybunie Zachodniej (odkrytej) w specjalnie wyznaczonym sektorze na 1023 miejsc – wejście od ul. Hetmańskiej,
  ▪ system biletowy Stadionu Miejskiego w Rzeszowie nie przepuści przez kołowrotki osoby posiadającej inny bilet niż przeznaczone wejście.
 2. Kasy biletowe zostaną otwarte na dwie i pół godziny przed meczem, o godzinie 12:30. W kasach stadionu będą do nabycia tylko bilety ulgowe (8 zł) oraz normalne (15 zł) upoważniające do wejścia na Trybunę Wschodnią (krytą).
 3. Każdy uczestnik imprezy masowej musi posiadać ze sobą dowód tożsamości.
 4. Wjazd samochodem na stadion będzie odbywał się tylko bramą wjazdową od al. Powstańców Warszawy (około 50 metrów od głównych kas biletowych w stronę Zapory). Do wjechania na teren stadionu uprawnione są osoby posiadające Karnet VIP GOLD, VIP oraz zaproszeni goście. Każdy dodatkowy pasażer winien jest posiadać ważny bilet lub karnet.
 5. Bezpłatne, większe parkingi znajdujące się w okolicach stadionu to: parking WSK, parking kina Helios oraz parking przy Hali Podpromie.

Apelujemy o zakup biletów w przedsprzedaży (dziś trwa do godziny 19:00) lub o wcześniejsze przybycie po bilet w dniu meczu, gdyż zakup jednego biletu w dniu meczu to około 45 sekund (przy 50 osobach w kolejce czas zakupu wydłuża się do ponad 30 minut!)

Z poważaniem,
Zarząd SPN CWKS Resovia