23-letni pomocnik trafia do naszego zespołu z 2-ligowej Wisły Puławy wiążąc się roczną umową z opcją przedłużenia na kolejny.

W poprzednim sezonie rozegrał, broniąc barw Dumy Powiśla, 27 meczów ligowych, z czego w dwudziestu dwóch pojawił się w pierwszej jedenastce. Zagrał także w trzech meczach Pucharu Polski.

Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorach Zrywu Kretomino, Gwardii Koszalin i Akademii Pogoni Szczecin. Występował m.in. w Rakowie Częstochowa, GKS Katowice oraz greckim AO Proodeftikí Neoléa.

„Jestem pozytywnie zaskoczony samym miastem i jego pięknem. Znam kilku chłopaków z obecnego zespołu Resovii. Jako team mamy fajną, mocną ekipę. W tej lidze możemy dużo zwojować. Nie wyobrażam sobie, żeby nie walczyć o awans i powrót na zaplecze ekstraklasy. Chcemy dominować w tej lidze, jednak trzeba teraz mocno przepracować okres jaki pozostał do startu rozgrywek. Indywidualnie mam wysokie oczekiwania względem siebie. 2 liga stała się w tym sezonie znacznie ciekawsza za sprawą nowych drużyn i to zapewne przełoży się na wyższy poziom. Wierzę, że będzie ona emocjonująca dla kibiców, którzy chcą oglądać fajne mecze” – skomentował swoje przyjście nowy zawodnik.