„Mikołaj jest biało-czerwony „. Jak co roku Fundacja PRO RESOVIA będzie organizatorem RESOVIACKIEJ GWIAZDKI. W ramach tegorocznej imprezy pragniemy zorganizować mikołajkowy bazarek z którego dochód zostanie przeznaczony na upominki dla Resoviackich pociech oraz dla dzieci uczących się w przyszpitalnej szkole Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Niejednokrotnie udowadnialiście, że ludzie identyfikujący się z biało-czerwoną społecznością cechują się szlachetnością, otwartością, hojnością oraz wielkim zaangażowaniem w realizację stawianych im celów.

Zapraszamy więc wszystkich do udziału w akcji „Ty też możesz zostać Świętym Biało – Czerwonym MIKOŁAJEM” polegającej na niesieniu pomocy tym wszystkim, którzy Naszego wsparcia potrzebują.

Chętnych darczyńców prosimy o przekazywanie gadżetów na licytację oraz środków finansowych, które pozwolą na zakup niezbędnych artykułów biurowych, gier i zabawek zarówno dla Resoviackich dzieci jak i tych przebywających w przyszpitalnej szkole.

Partnerami tegorocznej akcji zostali: CWKS RESOVIA S.A. OPTeam RESOVIA RZESZÓW, Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA w Rzeszowie, KLUB 100 Resovia Rzeszów, Sklep Kibiców PASIAK FAN STORE oraz Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia.