Już za moment pierwszy dzwonek. Wypoczęci po wakacjach z nową energią i odpowiednio przygotowani na powrót? Zeszyty, długopisy, plany lekcji, piórniki już spakowane do plecaka? Czujecie lekki stres!? Bez obawy – mamy rozwiązanie. Z okazji zbliżającej się inauguracji nowego roku szkolnego w Fly Park Strefie Familijnej podczas meczu z Bruk Bet Termalica Nieciecza rozdajemy akcesoria szkolne!

Zasady są proste! Młody Resoviaku w przerwie meczu przyjdź do strefy z opiekunem i weź udział w konkursie podbijania piłki (sumujemy ilość podbić dziecko + dorosły). Daj znać w komentarzu pod postem na facebooku wpisując hasło: FLY PARK STREFA FAMILIJNA informujące nas, że chcesz bawić się razem z nami. Może wybierzemy Ciebie (o ilości osób biorących udział w zabawie zdecyduje organizator).

To nie koniec atrakcji. Zapewniamy dodatkową strefę dla kobiet – a w niej BALONOWA LOTERIA.

Do wygrania bony na zakupy, zestawy kosmetyków firmy MARY KAY, zaproszenia na sesję pielęgnacyjną oraz kurs makijażu dziennego. Zabawę oraz nagrody zapewniają Fly Park, Kraina Dobrej Zabawy, Mind Your English, Szkoła Mistrzostwa Sportowego „RESOVIA”

Dodatkową atrakcją strefy będzie obecność zawodnika Rafała Mikulca oraz klubowej maskotki Maltańczyka, z którymi będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i zdobyć autografy na przygotowanych kartach.

Przybywajcie do Resoviackiej Strefy Familijnej! Serdecznie zapraszamy!

Tańsze bilety na mecz w przedsprzedaży kupisz jeszcze do czwartku, do 18:00.
Skorzystaj z opcji kupna biletu online – https://bilety.cwks-resovia.pl